Już 23 czerwca przestanie działać wtyczka Facebooka – LikeBox

Strony internetowe / Łukasz Socha / 23 kwietnia 2015

Facebook i zakładane na nim fanpage są jednymi z najpopularniejszych form reklamy w mediach społecznościowych. Już 23 czerwca jedna z najpopularniejszych wtyczek, LikkeBox, przestanie działać. Co to oznacza dla twórców stron www?

LikeBox jest najpopularniejszą wtyczką społecznościową przeznaczoną na strony www. Wtyczkę możemy zauważyć na wielu serwisach www, blogach, czy największych portalach z wiadomościami. Dzięki LikeBoxowi odwiedzający stronę mogą w szybki i łatwy sposób polubić jej fanpage.

Likebox

Page Plugin – następca LikeBox

Nowa wtyczka ma być bardziej estetyczna oraz posiadać więcej opcji do indywidualnej konfiguracji. Jedną z nowości jest możliwość wyświetlenia zdjęcia w tle. Ponadto nowa wtyczka moze wyświetlić listę znajomych lubiących fanpage oraz listę postów na osi czasu fanpage’a.

Page Plugin

Jak korzystać z nowej wtyczki?

Do wyłączenia Likebox’a pozostały jeszcze 2 miesiące. ale lepiej już teraz przejść na nową wtyczkę. Żeby nie było niemiłej "niespodzianki" w czerwcu :). Jeżeli chcesz korzystać z nowej wtyczki wystarczy na tej stronie wygenerować kod i wkleić go w miejsce LikeBox’a.

Co sądzisz o wpisie?
BeżnadziejnySłabyŚredniDobryBardzo dobry (Brak ocen, bądź pierwszy!)
Loading...